En

امروز شنبه, 09 ارديبهشت 1396

افتخارات تربیت بدنی

آخرین به روز رسانی یکشنبه, 27 تیر 1395 12:12 |

 واحد تربیت بدنی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان از تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1394 به سرپرستی جناب آقای محسن کرامتی مشغول به فعالیت میباشد. پیش از این، جناب آقای نعمتی مسئولیت واحد تربیت بدنی را عهده دار بودند.

اهداف اصلی واحد تربیت بدنی به شرح ذیل میباشد:

1-      ایجاد محیطی با نشاط برای دانشجویان از طریق فعالیتهای ورزشی

2-      ترویج اخلاق فردی و اجتماعی در بین دانشجویان در قالب مسابقات و برنامههای ورزشی

3-      ارتقای سلامت جسمی و روانی دانشجویان از طریق ورزشهای همگانی

4-      تلاش در جهت کسب عناوین ورزشی برای ارتقای هرچه بیشتر نام مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

5-      افزایش نشاط بین اساتید و کارکنان دانشکده از طریق اجرای برنامههای ورزشی

کمیته‌های ورزشی دانشجویی مختلفی زیر نظر واحد تربیت بدنی فعالیت می‌کنند که از میان آن ها می‌توان به کمیته‌های ورزشی دانشجویی والیبال، فوتسال، شنا، شطرنج و پینگ پنگ اشاره نمود. همچنین، این واحد در نظر دارد تا کمیته‌های ورزشی دانشجویی دیگری با همکاری دانشجویان علاقه‌مند به ویژه در رشته‌های ورزشی همچون دوومیدانی و آمادگی جسمانی تشکیل دهد.

شایان ذکر است، مهمترین عناوین کسب شده توسط دانشجویان مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در مسابقات مختلف از زمان آغاز به کار واحد تربیت بدنی تاکنون بدین شرح است:

 

یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور (سال تحصیلی 92-91)

عنوان کسب شده

شرکت کننده

رشته ورزشی

اول 200 متر قورباغه
دوم 50 متر قورباغه
دوم 50 متر آزاد

لیلا السادات بهرامی

شنا خواهران

جشنواره ورزشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیردولتی استان خراسان (سال تحصیلی 93-92)

عنوان کسب شده

شرکت کننده

رشته ورزشی

اول 50 متر قورباغه
اول 50 متر آزاد

لیلا السادات بهرامی

شنا خواهران

دوم 50 متر کرال پشت

رویا السادات قادری

دوم 100 متر سرعت

میترا صالحی کلات

دوومیدانی خواهران

جشنواره ورزشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیردولتی استان خراسان (سال تحصیلی 94-93)

عنوان کسب شده

شرکت کننده

رشته ورزشی

اول 50 متر قورباغه
اول 25*4 متر مختلط

لیلا السادات بهرامی

شنا خواهران

دوم 100 متر کرال سینه

بیتا بلوچی

دوم 60 متر سرعت

میترا صالحی کلات

دوومیدانی خواهران

دوم 200 متر سرعت
سوم 60 متر سرعت

هانیه دستجردی

دوم

سیده فاطمه مولوی

آمادگی جسمانی خواهران

سوم

مهدیه داوودی

شطرنج خواهران

سوم

آیلین ابراهیم زاده

پرتاب پنالتی بسکتبال خواهران

اول کاتا
سوم کمیته

سعید رویان

کاراته برادران

کسب رتبه سوم تیمی در رشته دوومیدانی خواهران

دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور (سال تحصیلی 94-93)

کسب رتبه پنجم در میان 46 دانشگاه علوم پزشکی کشور

عنوان کسب شده

شرکت کننده

رشته ورزشی

اول 50 متر قورباغه
اول 100 متر قورباغه
اول 200 متر قورباغه

لیلا السادات بهرامی

شنا خواهران

جشنواره ورزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی غیردولتی استان خراسان (سال تحصیلی 95-94)

عنوان کسب شده

شرکت کننده

رشته ورزشی

اول

هیوا فلاح

بدمینتون خواهران

اول 200 متر سرعت
سوم 400 متر سرعت

سیده فاطمه مولوی

دوومیدانی خواهران

کسب رتبه سوم تیمی در رشته دوومیدانی خواهران