FA - EN

 شرح وظایف دانشجویی فرهنگی

 

دکتر مصطفی جهانگیر
سمت معاون دانشجویی و فرهنگی دکتر مصطفی جهانگیر
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 30091160 داخلی 102
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات
کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی- دکتری مدیریت
رزومه مشاهده PDF   |  صفحه شخصی    googlescolar LinkedIn ORCID research gate


من در علوم پزشکی وارستگان از سال 1392 به عنوان عضو هیات علمی گروه فناوری اطلاعات سلامت و معاون دانشجویی فرهنگی و از سال 1395 با حفظ سمت به عنوان قائم مقام رییس مرکز مشغول به کار هستم. تحصیلات دانشگاهی من از کارشناسی تا دکتری تخصصی در رشته های فناوری اطلاعات و مدیریت بوده است. علایق آموزشی و پژوهشی من دو حوزه بین رشته ای «مدیریت دیجیتال» با تاکید بر سلامت دیجیتال (یا فناوری اطلاعات سلامت)، و «مدیریت رفتاری» با تاکید بر منابع انسانی و رفتار در نظام سلامت است. بر این موضوع تاکید دارم که دانشجویانم در کلاس های درس، دانش ها و مهارت هایی را فرا بگیرند که در بازار کار برای آن ها تقاضا وجود دارد و باعث افزایش ضریب اشتغال پذیری آن ها در آینده کاریشان می شود.دروسی که برای دانشجویان فناوری اطلاعات سلامت تدریس می کنم عبارتند از: فناوری اطلاعات سلامت، مدیریت فناوری در حوزه سلامت، اصول مدیریت، اصول مدیریت فردی و محیط کار، مدیریت منابع اطلاعاتی سلامت، ساختمان داده و برنامه نویسی و زبان تخصصی است

 

 

آزاده قائینی
سمت کارشناس امور فرهنگی و اداره مشاوره آزاده قائینی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 30091160 داخلی 322
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

از سال 1395 به عنوان مسئول دفتر مشاوره و کارشناس توسعه منابع انسانی در علوم پزشکی وارستگان مشغول به کار شدم و از سال 1397 در کنار بقیه پست هایم با توجه به علاقه زیادی که به زبان انگلیسی داشتم با حفظ سمت به عنوان کارشناس امور بین الملل نیز کارم را ادامه می دهم.

در رشته ی روانشناسی بالینی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده ام و گرایش درمانی ام را با تمرکز بر CBT،CT برای اختلال های اضطرابی، افسردگی قرار داده ام. در کنار آن نیز مشاوره تحصیلی و استعدادیابی را به طور جدی پیگیری می کنم.

تمرکز دفتر مشاوره بر روی آموزش مهارت های زندگی در کلاس های روانشناسی، خدمات درمانی، آموزشی و غربالگری سلامت روان می باشد.

استعدادیابی بخش تازه ایست که به اهداف دفتر مشاوره اضافه شده و در نظر داریم با روش های جدید استعدادیابی به دانشجویان کمک کنیم تا دیدگاه جدیدی به ادامه ی تحصیل و دنیای جستجوی شغل پیدا کنند، با شناخت بیشتری نسبت به خودشان تصمیم بگیرند و هدفمند تر زندگی شان را بسازند.

 

ساناز آرزمجو
سمت کارشناس امور دانشجویی ساناز آرزمجو
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 211
مدرک تحصیلی کارشناسی بیوشیمی


من در علوم پزشکی وارستگان از سال 13913 به عنوان کارشناس تمامی آزمایشگاه و در سال 1395 با حفظ سمت به عنوان کارشناس گروه علوم آزمایشگاهی مشغول به کار هستم. در بین سال های 93 الی 96 با عنوان مسئول کمیته علمی با دانشجویان فعال، پویا و علاقه مند وارستگان مشغول به فعالیت بوده ام. همچنین در آزمایشگاه هایی همچون بیوشیمی عمومی، بیوشیمی پزشکی 1 و بیوشیمی متابولیسم مشغول به تدریس هستم.

 من فارغ التحصیل کارشناسی بیوشیمی هستم و در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد  این رشته می باشم. علاقه بسیار زیادی به رشته تحصیلی خود دارم و خدا را شاکرم که در محیطی کاملا علمی و مطابق با رشته تحصیلی و بخصوص آموزش دانشجویان مشغول فعالیت هستم.

علوم پزشکی وارستگان از دید من محیط آکادمیک  متفاوتی است  چه بسا که اگر در زمان تحصیل من این دانشگاه وجود داشت حتما آن را برای تحصیل انتخاب میکردم. تحصیل در کنار اساتید مجرب و آگاه به رشته تحصیلی، وجود آزمایشگاه هایی مجهز، امکان فراگیری مهارت هایی بسیار کلیدی و کارآمد بصورت رایگان و ده ها مزیت دیگر این مجموعه آموزشی، فرصتی عالی برای یک انتخاب هوشمندانه دانش آموزان ممتاز خواهد بود . پس فرصت را از دست ندهید

 

 

شکرالله نعمتی
سمت مسئول تربیت بدنی فاطمه شکرالله نعمتی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 30091160 داخلی 200
مدرک تحصیلی کارشناسی علوم تربیتی

پس از سی سال تجربه درپست های مدیریتی و آموزشی در آموزش و پرورش و افتخار بازنشستگی با درجه کارشناسی ارشد دررشته شغلی آموزشی فرهنگی از تیرماه سال 1390 به عنوان مدیر امور آموزشی در این مرکزمشغول به کار شدم، اینجانب در حوزه کاری خود علاوه برتکریم دانشجویان و اولیا آن ها و تعامل سازنده با اعضای هیات علمی و مدرسین محترم، تاکیید حداکثری بر استفاده از فناوری های نوین ارائه خدمات آموزشی در حوزه دیجیتال و پرهیز از بروکراسی اداری را برای تربیت دانشجویانی با دانش، با اخلاق و مهارت محور را سر لوحه برنامه کاری خود قرار داده ام.

 

فاطمه رسولی
سمت کارشناس تربیت بدنی فاطمه رسولی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 30091160 داخلی 201
مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کشاورزی

شروع همکاری من با علوم پزشکی وارستگان بعنوان کارشناس دانشجویی فرهنگی از آبان ماه 1392 کلید خورد. در شهریور ماه 95 همکاری من با واحد دانشجویی فرهنگی خاتمه یافت و فعالیت  در معاونت پژوهشی بعنوان کارشناس پژوهشی و انتشارات آغاز گردید.. از تیرماه سال 96 با حفظ سمت مسئولیت واحد تربیت بدنی هم به اینجانب واگذار گردید تا بتوانم در اعتلای فرهنگ ورزش و تندرستی جامعه پزشکی و پیراپزشکی گامی موثر بردارم.

دانش آموخته رشته مهندسی کشاورزی گرایش آب هستم و به عنوان تجربه و رهاوردی که از محیط کار داشته ام به کلیه دانش آموختگان رشته  های دانشگاهی بیان می کنم تنها به مدرک تحصیلی خود اکتفا نکنید،  بستر کار و کسب موقعیت اجتماعی مناسب صرفا با دانستن حجم انبوهی از علم تئوری حاصل نمی شود و وجه تمایز شما با رقیبان مهارت های شماست.

وارستگان بعنوان یک دانشگاه مهارت محور این فرصت را برای شما فراهم می نماید تا در کنار علم سبد مهارتی خود را نیز غنی سازید.

 

 

گلسا خواجه نظام
سمت کارشناس امور انضباطی شیما حقانی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 30091160 داخلی 103
مدرک تحصیلی کارشناسی علوم تربیتی

 

 

علی طلوع
سمت مسئول انجمن دانش آموختگان علی طلوع
ایمیل tolouea@varastegan.ac.ir
شماره تماس 30091160 داخلی 206
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد باکتری شناسی پزشکی
رزومه مشاهده     googlescolar LinkedIn ORCID research gate

علی طلوع استادگواهی هستم و از سال 1393 به عنوان عضو هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی همکاری خود را با علوم پزشکی وارستگان آغاز نموده و در حال حاضر با حفظ سمت مسئول انجمن فارغ التحصیلان مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان نیز می ­باشم. سایر سمت ­هایی که بنده تاکنون در علوم پزشکی وارستگان عهده دار بودم عبارتند از: مدیر گروه علوم آزمایشگاهی، مسئول آموزش نیروی انسانی، عضو شورای آموزشی و مسئول روابط بین الملل.

تحصیلات من در مقطع کارشناسی رشته میکروبیولوژی و در مقطع کارشناسی ارشد میکروب­شناسی پزشکی بوده است.

علاوه بر آموزش و پژوهش در رشته دانشگاهی خود علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم. در کلاس درس تاکید اصلی پس از یادگیری دروس تئوری ، تجربه و مهارت کافی در انجام آزمایشات عملی و استفاده از آن در تشخیص و کمک به پرسنل درمان می باشد.

دروسی که در این مرکز برای دانشجویان تدریس می کنم عبارتست از: میکروب شناسی عمومی (تئوری و آزمایشگاه)، باکتری شناسی پزشکی(تئوری و آزمایشگاه)، آمار حیاتی، متون انگلیسی، اصطلاحات پزشکی و بیمارستانی، اصول ایمنی و حفاظت آزمایشگاه و سمینار.