FA - EN

 

معاون پژوهشی
نام و نام خانوادگی دکتر فاطمه کیفی دکتر فاطمه کیفی
مدرک تحصیلی دکتری زیست شناسی سلولی و مولکولی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 209
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
رزومه فارسی   انگلیسی    صفحه شخصی

 

کارشناس امور پژوهشی و کتابخانه
نام و نام خانوادگی فاطمه رسولی فاطمه رسولی
مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کشاورزی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 341
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

شروع همکاری من با علوم پزشکی وارستگان بعنوان کارشناس دانشجویی فرهنگی از آبان ماه 1392 کلید خورد. در شهریور ماه 95 همکاری من با واحد دانشجویی فرهنگی خاتمه یافت و فعالیت  در معاونت پژوهشی بعنوان کارشناس پژوهشی و انتشارات آغاز گردید.. از تیرماه سال 96 با حفظ سمت مسئولیت واحد تربیت بدنی هم به اینجانب واگذار گردید تا بتوانم در اعتلای فرهنگ ورزش و تندرستی جامعه پزشکی و پیراپزشکی گامی موثر بردارم.

دانش آموخته رشته مهندسی کشاورزی گرایش آب هستم و به عنوان تجربه و رهاوردی که از محیط کار داشته ام به کلیه دانش آموختگان رشته  های دانشگاهی بیان می کنم تنها به مدرک تحصیلی خود اکتفا نکنید،  بستر کار و کسب موقعیت اجتماعی مناسب صرفا با دانستن حجم انبوهی از علم تئوری حاصل نمی شود و وجه تمایز شما با رقیبان مهارت های شماست.

وارستگان بعنوان یک دانشگاه مهارت محور این فرصت را برای شما فراهم می نماید تا در کنار علم سبد مهارتی خود را نیز غنی سازید.

 

کارشناس مرکز رشد فناوری سلامت
نام و نام خانوادگی فرناز یاحسینی پور فرناز یاحسینی پور
مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی و رباتیکز
شماره تماس 051-35091160 داخلی 342
ایمیل yahosseynipourf@varastegan.ac.ir


بنده از بهمن ماه 1396 افتخار همکاری با مرکزآموزش عالی علوم پزشکی وارستگان را دارم . در ابتدا در اداره آموزش به عنوان کارشناس امور آموزشی گروه فناوری اطلاعات سلامت و از مهر ماه 97 در گروه فناوری اطلاعات سلامت به عنوان کارشناس گروه فناوری اطلاعات سلامت مشغول به کار هستم.

در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی فناوری اطلاعات  و در رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش هوش مصنوعی و رباتیک در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم. با توجه به این که علاقه مند به انجام طرح پژوهشی در حوزه فناوری اطلاعات سلامت بودم پایان نامه مقطع ارشد خود را با موضوع "مقایسه تئوری خاکستری با الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات در مدلسازی سرطان پستان" ارائه نمودم.

از بهمن ماه 97 با حفظ سمت به عنوان کارشناس مرکز رشد فناوری سلامت نیز کارم را ادامه می دهم و امید است که با توجه به پیگیری های لازم زمینه حمایت از طرح های استارتاپی، کارآفرینی و نوآورانه دانشجویان و همچنین ایجاد بستر مناسب جهت تجاری سازی دستاوردهای تحقیقاتی و حمایت از سرمایه های فکری و مادی دانشجویان را فراهم نماییم.

 

سردبیر ژورنال Reports of Biochemistry and Molecular Biology (RBMB)
نام و نام خانوادگی دکتر فاطمه واحدی  
مدرک تحصیلی دکتری تخصصی ایمونولوژی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 103
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

سردبیر مجله علمی پژوهشی تحقیقات تجربی سلامت (JEHR)
نام و نام خانوادگی دکتر منیره دهری دکتر منیره دهری
مدرک تحصیلی دکتری تخصصی تغذیه و رژیم درمانی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 331
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


شروع بکار اینجانب بعنوان عضو هیات علمی گروه تغذیه در علوم پزشکی وارستگان از ابتدای سال 1397 بوده و از اسفند ماه همین سال با حفظ سمت به عنوان سردبیرمجله علوم پزشکی وارستگان (JEHR) مشغول به فعالیت می باشم . همچنین مسئولیت مشاوره دانشجویان تغذیه نیمسال 971  را نیز به عهده دارم . 

تحصیلات دانشگاهی بنده در دوره های کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکترا در رشته علوم تغذیه بوده است.

دروسی که در گروه تغذیه تدریس آن ها به عهده بنده می باشد، شامل:  رژیم درمانی 1 و2، روش تحقیق در علوم بهداشتی، اصول تنظیم برنامه­های غذایی، سمینار، پروژه و ژورنال کلاب بوده و مسئول کارآموزی در عرصه بیمارستان دانشجویان کارآموزی نیز می باشم.  

علایق آموزشی و پژوهشی من بیشتر در زمینه تغذیه بالینی در بیماری­های مزمن مرتبط با تغذیه مثل دیابت و چاقی، تغذیه حمایتی بیماران در شرایط بستری درICUو تغذیه در بیماران عصبی خصوصا مبتلایان به میگرن می­باشد.

تلاش من در زمینه تحقق اهداف عالی آموزشی و پژوهشی علوم پزشکی وارستگان و با تاکید بر استفاده از جدیدترین آموزه های رشته تخصصی خود جهت تسلط علمی، به روز نگاه داشتن اطلاعات آموزشی و انتقال هر چه کاملتر آن به دانشجویان عزیز می باشد. همچنین طبق آنچه همیشه مورد تاکید مدیران محترم بوده است، تشویق و آموزش دانشجویان جهت کسب مهارت های شغلی، فردی و ارتباطی برای کسب مناسب­ترین موقعیت­های شغلی پس از فارغ التحصیلی همواره مد نظر ماست.