پایان سال تحصیلی 95-96 و آغاز تعطیلات تابستان
تهیه و توزیع بسته های غذایی در میان خانواده های کم بهره توسط دانشجویان خیریه تبسم وارستگان
آزمون Openbook درس تفسیر موضوعی قرآن
آزمایشگاه میکروب شناسی
مجله RBMB در پایگاه علمی Scopus نمایه گردید
کسب رتبه اول در قسمت گویندگی و اجرا در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت
برپایی چهارمین گالری عکاسی
جلسه مدیران روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه های شمال شرق کشور
روزهای آخر ترم دوم سال تحصیلی 95- 96
ویژه برنامه نیمه شعبان با حضور کودکان خیریه حضرت صاحب الزمان (عج)
جشن روز علوم آزمایشگاهی و فناوری اطلاعات سلامت

اطلاعیه پرداخت شهریه نیمسال 952

دانشجویان عزیز

    طبق برنامه تنظیمی آموزش، زمان انتخاب واحد نیمسال 952 از تاریخ 1395/11/12 لغایت 1395/11/15 می‌­باشد. دانشجویان گرامی کارشناسی شایسته است حداکثر تا تاریخ 1395/11/10 نسبت به واریز مبلغ 10.000.000 ریال بابت شهریه ثابت و بخشی از شهریه متغیر اقدام نموده تا امکان انتخاب واحد اینترنتی میسر گردد. 

چگونگی پرداخت شهریه

الف) پرداخت الکترونیکی:

با توجه به فراهم شدن شرایط پرداخت آنلاین نیازی به مراجعه به بانک نیست و داشتن کارت اعتباری عضو شبکه شتاب کافیست. در این نوع پرداخت داشتن رمز دوم کارت + (Cvv2) و تاریخ انقضای کارت لازم می­باشد. شایسته است دانشجویان گرامی با مراجعه به پرتال دانشجویی مبلغ بدهی قبلی خود به علاوه علی الحساب شهریه را بصورت الکترونیکی پرداخت نمایند تا شرایط انتخاب واحد برایشان فراهم شود.

ب) پرداخت سنتی:

مراجعه به یکی از شعب بانک سپه و واریز وجه ( بدهی + علی الحساب شهریه) به حساب پس انداز به شماره 0715301125002 و اعلام شماره فیش واریزی به امور مالی تا بصورت دستی اجازه انتخاب واحد به دانشجو داده شود در ضمن ذکر شماره دانشجویی در فیش پرداخت الزامی می باشد.

ج)قابل توجه دانشجویان شاهد

مطابق بخشنامه جدید بنیاد شهید، آن دسته از دانشجویانی که در نیمسال۹51 مشروط شده اند، می بایستی ۱۰۰ درصد شهریه نیمسال ۹۵2 را شخصا پرداخت نمایند.

 توصیه های مهم:   

  • در صورت واریز شهریه بصورت نقدی، دانشجو می بایست شماره فیش واریزی به همراه تصویر آن را به آدرس This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ارسال، تا نسبت به مجاز شدن انتخاب واحد اقدام شود.
  • دانشجویان ارجمند بایستی تا قبل از زمان حذف و اضافه به امور مالی مراجعه و در خصوص پرداخت الباقی شهریه اقدام نماید. در صورت عدم مراجعه چاره ای جز بستن حذف و اضافه نخواهد بود. تاریخ حذف و اضافه 26 و 27 بهمن ماه می باشد.
  • دانشجویانی که به هر دلیل جهت پرداخت الباقی شهریه تا تاریخ 1395/11/30به امور مالی مراجعه ننمایند، حذف ترم خواهند شد و مشکلات ناشی از آن نیز بعهده دانشجو خواهد بود.
  •   برای تسهیل در امر پرداخت شهریه، درصورت تمایل دانشجویان محترم می­توانند الباقی شهریه خود را طی دو فقره چک به سررسیدهای 1396/02/01و 1396/03/01 پرداخت نماید. (فقط چک بانکی قابل قبول است)
  • دانشجویانی که در ترم گذشته نسبت به پرداخت به موقع شهریه خود اقدام ننموده اند حتماً بایستی نسبت به پرداخت شهریه متغیر خود بصورت نقدی اقدام نمایند در غیر اینصورت انتخاب واحد آنان از نظر امورمالی تایید نمی­گردد.
  • از دانشجویانی که در ترم گذشته دارای چک برگشتی بودند به هیچ عنوان چک قبول نمی­ گردد و بایستی شهریه متغییر خود را کامل پرداخت نمایند.
  • دانشجویان محترم شاهد که در ترم قبل مشروط شده اند 100% درصد شهریه را بایستی پرداخت نمایند لذا از دانشجویان خواسته می شود قوانین جدید بنیاد شهید را مطالعه نمایند.
  • دانشجویان محترم دو روز پس از واریز شهریه تأییدیه مالی را در پرتال دانشجویی کنترل و درصورت مشاهده هرگونه مغایرت به واحد مالی مراجعه نمایند.
  • توصیه می­گردد دانشجویان محترم  شهریه خود را بصورت الکترونیکی پرداخت و حتی الامکان از مراجعه حضوری به امور مالی خوداری نمایند.
  •  انتخاب واحد برای کلیه دانشجویان اینترنتی است و چون در بعضی از دروس ظرفیت محدود است لذا با توجه به آزادی عمل کلیه گروه­ها برای انتخاب آن دسته از دروس، سعی نمایید در اولین فرصت نسبت به واریز وجه شهریه ثابت اقدام و انتخاب واحد را به انجام برسانید.